Wilson Staff FG Tour Urethane 12ks golfové míčky, pánské

Kód: WGWP28004
Značka: Wilson Staff
1 199 Kč / ks 990,91 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní míče kategorie Tour.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové míčky Wilson Staff FG Tour urethane 12ks, pánské

 Poslední z řady míčů FG Tour je tu! Díky své měkkosti je míč FG Tour maximálně příjemný na greenu a při krátké hře, ale zároveň stavbajeho 4 vrstev napomáhá dosahovat maximální délce a kontrole dlouhých ran.

 

 

Vícevrstvý míč s polyuretanovým povrchem

 

Wilson Staff je největším výrobcem míčů s nízkou kompresí a model FG Tour Urethane je poslední novinkou v této kategorii. Čtyřvrstvý míč s jádrem bohatým na gumu dává cit a nízkou rotaci při ranách driverem, spodní vrstvy okolo jádra maximalizují rychlost a urethanový plášť zvyšuje rotaci a maximalizuje kontrolu ran okolo greenu.

 

 

 

 

 

Nízká komprese a 318 dimplů.

 

Výzkum ukázal, že většina lepších hráčů preferuje míče s měkčím pocitem při impaktu. Pro dosažení většího pocitu měkkosti byla snížena komprese na 70, čímž vznikl mimořádně měkký míč v kategorii urethanových míčků. Konstrukce s 318-ti dimply zaručuje maximální vzdálenost, pronikavý let a vysokou stabilitu i v náročných povětrnostních podmínkách.

 

logo_wilson_staff

"More majors won than any other brand."

Wilson Staff je marketingová značka / řada golfového vybavení pro profesionální a pokročilé golfisty od výrobce Wilson Sporting Goods se sídlem v Chicagu, jehož historie sahá až do roku 1913 (tehdy ještě pod jiným jménem). Hráči s holemi Wilson Staff v bagu získali celkem už 61 majorů.

GOLF Fanatik (Obchod s golfovým vybavením s.r.o.) je autorizovaným prodejcem značky Wilson Staff.