DEMO DNY

DEMO DNY WILSON GOLF a CALLAWAY

 

Termíny 2019:

 

 

CALLAWAY

Naší největší novinkou je rozšíření kolekce o značku Callaway. Zaběhlým golfistům netřeba ji představovat a nutno říct, že se letošní kolekce podařila. Několik řad driverů, dřev hybridů a želez určitě ocení každý golfista a samozřejmě jsou k dispozici i ve formě testovacího vybavení na demo dnech. Zejména Big Bertha Epic rozhodně stojí za vyzkoušení.

 

 

WILSON STAFF

Také u Wilson Staff připravili několik pěkných novinek a byla by škoda si je nevyzkoušet. Letošní rok  s námi začíná vynikající řada W/S D300. Lehká dřeva a driver s nastavitelnou hlavou a nízkou váhou jsou pro spoustu golfistů tou nejlepší volbou. Pak je tu také profesionální řada W/S FG Tour F5 pro lepší hráče. Jedná se o kompletní řadu driverů, dřev a hybridů s nastavitelnými hlavami a z recenzí i prvních testování se zdá, že jde o velmi výkonné hole. Wilson jako již tradičně nezahálel v kategorii želez a připravil nám několik velmi povedených kousků. V první řadě jsou to kovaná železa FG Tour F5 pro výkonnostní hráče a také fantastická železa W/S C200 pro lepší hráče. Ve zkratce se jedná o kompletní sortiment dřev a želez pro golfisty všech výkonnostních kategorií. Drobnou změnou prošly i wedge FG Tour PMP, taktéž k dispozici na vyzkoušení.

Naše testovací sada holí, včetně fitting bagu, který obsahuje všechna železa #7 zkombinovatelná se všemi dostupnými shafty, čítá přes 200 holí. Mezi nimi je i široký sortiment putterů. Na své si tak přijdou opravdu všichni. Nezapomněli jsme ani na leváky.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud byste měli zájem o další termíny či místa konaní demo dnů, neváhejte nás kontaktovat.

 

demo

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.