CLUB FITTING

 

Custom Fitting Centrum

 

Úprava holí na míru je velmi důležitým aspektem pro hru a zejména pro hráče vyšších výkonnostních kategorií je naprosto nezbytná. Volba správného shaftu, loftu a gripu je nicméně nutností pro golfisty všech výkonnostních kategorií. Kromě různých měřidel na délku shaftu, lie a tloušťky gripu je zapotřebí přístroj, který zjistí parametry odpalu a let míče a dá tuto skládanku dohromady. V našem případě se jedná o Launch Monitor Flightscope Xi+

Tento vysoce moderní přístroj na principu Dopplerova radaru měří nespočet parametrů potřebných pro analýzu hry, případně volbu správného nastavení holí.

Námi nabízené služby jsou následující:

  

 

Základní fitting

 

- Doba trvání cca 30 minut

- Slouží pro získání základních parametrů golfového švihu. Dostačující pro získání informací pro výběr holí. Součástí je taktéž meření tloušťky gripu a správné délky hole.

 

Kompletní fitting

 

- Doba trvání 1 hodina (nebo dle potřeby)

- Kompletní měření  spočívající v analýze švihu, určení správné délky holí, lie a tloušťky gripů. Měření se provádí pomocí nejmodernějších zařízení a umožňuje získat všechna potřebná data pro stavbu hole na míru.

 - Součástí je zpracovaný protokol s kompletní analýzou, který obdrží klient do druhého dne.

 

Gap Testing

 

- Doba trvání 1 hodina (nebo dle potřeby)

- Kompletní analýza hry se všemi holemi v bagu, která se provádí s holemi klienta.  Cílem je zlepšení znalosti vlastní hry (délka ran a backspin), odhalení slabin a tím i docílení lepších výkonů na hřišti. 

- Součástí je zpracovaný protokol s kompletní analýzou, který obdrží klient do druhého dne.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na email fitting@golf-fanatik.cz, případně na tel. 723382464.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.