Úvodní stránka E-shop Wilson Staff Fg Tour 100, pravý

Pánský set želez Wilson Staff Fg Tour 100, pravý

Wilson Staff Fg Tour 100, pravý Wilson Staff Fg Tour 100, pravý Wilson Staff Fg Tour 100, pravý Wilson Staff Fg Tour 100, pravý

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Flex Set Cena vč. DPH
3-PW 24 990 Kč (WGR180100S) Skladem
3-PW 24 990 Kč (WGR180100R) Do týdne
24 990 včetně DPH

Pánská železa Wilson Staff Fg Tour 100


Kovaná železa typu muscle-back blade jsou klasikou v historii golfu a pokračující legendou řady Fg, která je tu s námi již mnoho desetiletí. Železa Wilson Staff mají nejvíce titulů z turnajů kategorie major (61) a v minulosti s nimi vyhrávaly legendy golfu jako Arnold Palmer, Gene Sarazen, Bernhard Langer a mnoho dalších. Poslední model je vyrobený ke stému výročí značky Wilson. Nádherný design, špičkové zpracování a nepopsatelný pocit při trefení míče, to jsou železa Wilson Staff FG Tour 100. O tom, jak málo se "fgéčka" změnila za posledních 43 let, vypovídá fotka níže.

 

 

 

Hlava hole

 

V našich končinách se pro železa muscle-back blade vžil výraz "žiletky" a při založení pochopíte proč. Hlava hole z uhlíkové oceli je na první pohled velmi tenká a úderová plocha sotva o pár milimetrů větší než míček. Na nějaké rozložení váhy po obvodu rychle zapomeňte. Veškerá váha hole je rozložena rovnoměrně po celé délce hole, pouze s drobným vyklenutím na spodní straně hole, což alespoň trošku pomáhá holi ve švihu.

 

 

 

 

 

Úderová plocha

 

Velmi malá, takřka se blížící velikosti míčku. Drážky jsou precizně vyfrézovány a mají maximální možné parametry, které povolují pravidla USGA

 

 

 

 

 

Shrnutí

Výsledek je jednoduchý. Velmi citlivé železo, které se za přesný kontakt s míčem odmění skvělou odezvou v rukách a výbornými možnostmi tvarování rány, ale zároveň hůl, která požaduje naprosto přesný impakt. Jakmile se míček jen nepatrně vzdálí od sweet spotu, tak ráná ztrácí parametry a průšvih je na světě. Prostě krásné hole a bezpochyby ozdoba každého bagu, ale na hru vhodné pro hráče, jejichž handicap se výrazně blíží číslu 0.

 

 

 

Standardní shaft

Všechna železa jsou osazena špičkovými shafty True Temper Dynamic Gold

 

 

 

 

Standardní grip

 Na všech holích najdete kvalitní gripy Lamkin Crossline Black

 

 

 

 

 

Fitting

Stavba holí na míru je v tomto případě samozřejmostí. V případě zájmu o jiné shafty  (Nippon NS PRO, Project X, True Temper, atd.) či gripy (např. GOLF Pride MC) nás neváhejte kontaktovat. Úpravy délky holí, loftu, lie a tloušťky gripů jsou na dohodě. Pokud si nejste jisti správnými parametry hole, tak se na nás neváhejte obrátit. Set se standardně dodává ve variantě 3-PW, ale k dispozici na objednávku je i železo č. 2!

 

 

Parametry
Výrobce Wilson Staff
Držení pravé
Kategorie hráčů Lepší hráči (Cit, konrola, přesnost)
Shaft True Temper Dynamic Gold
Flex Regular, Stiff
Materiál shaftu ocel
Určení Pánské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR