Úvodní stránka E-shop Callaway APEX PRO 16, pravý

Pánský set želez Callaway APEX PRO 16, pravý

Callaway APEX PRO 16, pravý Callaway APEX PRO 16, pravý

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Flex Set Cena vč. DPH
5-PW 25 900 Kč Do týdne
4-PW 27 990 Kč Do týdne
3-PW 29 990 Kč Do týdne
4-PW 27 990 Kč Do týdne
25 900 včetně DPH

Železa Callaway APEX PRO 16

Špičková pánská kovaná železa z uhlíkové oceli 1025. Slušná míra tolerance, skvělý cit v impaktu a velmi slušné vlastnosti co se týče možnosti tvarování ran dělají z těchto želez výborný nástroj pro hráče, kteří mají ambice zlepšit svou hru.

 

 

 

Vysoká hratelnost

Za použití moderních technologií se podařilo stvořit železa kombinující vysokou hratelnost se skvělým citem v impaktu a možností tvarovat rány. Díky tomu tu máme železa kategorie tour, se kterými lze skvěle kontrolovat trajektorii rány, generují maximální backspin, ale zároveň odpustí nepřesně trefenou ránu.

 

Kovaná železa

Použití kované uhlíkové oceli dává železům Callaway Apex Pro skvělý cit v impaktu, díky čemuž tato železa vynikají výbornou zpětnou vazbou při kontaktu s míčem.

 

Konstrukce hlavy hole

Špičková konstrukce těchto želez nabízí velmi slušné možnosti kontroly trajektorie ran, ale zejména u dlouhých želez nabízí maximální dostupnou toleranci v kategorii hráčských želez. Bylo toho docíleno snížením těžiště za pomoci woframové vložky. U kratších želez se díky jedinečné konstrukci líce hole vše zaměřuje na co nejlepší cit a kontrolu vzdálenosti.

 

 

Standardní shaft

Všechna železa jsou ve standardu osazena vynikajícím shaftem Project X. Nicméně je k dispozici mnoho dalších variant za stejnou cenu volitelných na základě fittingu

 

Parametry

Parametry
Výrobce Callaway
Držení pravé
Kategorie hráčů Lepší hráči (Cit, konrola, přesnost)
Shaft Ocelový, Project X
Flex Regular, Stiff, X-Stiff
Materiál shaftu ocel
Určení Pánské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR