Úvodní stránka E-shop Callaway APEX CF 16, pravý

Pánský set želez Callaway APEX CF 16, pravý

Callaway APEX CF 16, pravý Callaway APEX CF 16, pravý Callaway APEX CF 16, pravý Callaway APEX CF 16, pravý Callaway APEX CF 16, pravý

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Flex Set Cena vč. DPH
5-PW 25 900 Kč Do týdne
4-PW 27 990 Kč Do týdne
4-PW 27 990 Kč Do týdne
25 900 včetně DPH

Železa Callaway APEX CF 16

Železa pro hráče všech výkonostních kategorií z kované uhlíkové oceli 1025. Slušná míra tolerance, skvělý cit v impaktu a velmi slušné vlastnosti co se týče možnosti tvarování ran dělají z těchto želez výborný nástroj pro hráče, kteří mají ambice zlepšit svou hru.

 

 

 

Vysoká hratelnost

Za použití moderních technologií se podařilo stvořit železa kombinující vysokou hratelnost se skvělým citem v impaktu a možností tvarovat rány. Díky odlišné konstrukci delší železa nabízejí zvýšenou toleranci a krátká se naopak vlastnostmi blíží železům kategorie tour.

 

Kovaná železa

Použití kované uhlíkové oceli dává železům Callaway Apex skvělý cit v impaktu, díky čemuž tato železa vynikají výbornou zpětnou vazbou při kontaktu s míčem.

 

Konstrukce hlavy hole

Špičková konstrukce těchto želez, procházející všemi holemi této sady je výborně vyváženým kompromisem mezi distančními a hráčskými železy. Delší železa (3-7) používají technologii 360 Face Cup pro zvýšení tolerance a maximalizaci rychlosti míče, u kratších holí (8-SW) se díky jedinečné konstrukci líce hole vše zaměřuje na co nejlepší cit a kontrolu vzdálenosti.

 

 

Standardní shaft

Všechna železa jsou ve standardu osazena shaftem True Temper XP95. Nicméně je k dispozici mnoho dalších variant za stejnou cenu volitelných na základě fittingu

 

Parametry

Parametry
Výrobce Callaway
Držení pravé
Kategorie hráčů Lepší hráči (Cit, konrola, přesnost)
Shaft Ocelový, True Temper Dynamic Gold PRO
Flex Regular, Stiff, X-Stiff
Materiál shaftu ocel

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR