Úvodní stránka E-shop Callaway Epic, pravý

Pánský golfový hybrid Callaway Epic, pravý

Callaway Epic, pravý Callaway Epic, pravý Callaway Epic, pravý Callaway Epic, pravý Callaway Epic, pravý Callaway Epic, pravý

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Flex Loft Cena vč. DPH
18° 7 590 Kč (EPIC STF 2Hb) Do týdne
20° 7 590 Kč (EPIC REG 3Hb) Do týdne
23° 7 590 Kč (EPIC LT 4Hb) Do týdne
23° 7 590 Kč (EPIC REG 4Hb) Do týdne
23° 7 590 Kč (EPIC STF 4hb) Do týdne
Zobrazit další varianty
Nakonfigurovat vlastní
7 590 včetně DPH

Pánský hybrid Callaway Epic

Rok po driveru a dřevu přichází do řady Epic i tento elegantní hybrid. Technologie této veleúspěšné řady zajišťuje maximální možné výkony v této kategorii.

 

 

Konstrukce hole

Na hlavu hole byo kromě titanu použito velké množství tzv. tří-směrného karbonu, extrémě lehkého a pevného kompozitního materiálu vyvinutého u Callaway ve spolupráci s Lamborghini, kde mají s vývojem karbonových struktur dlouholeté zkušenosti. Díky těmto technologiím má tento velmi slušnou toleranci a zároveň vysoký moment setrvačnosti (MOI).

 

 

 

Technologie Jailbreak

Technologie utvářející nový a mnohem efektivnější vztah mezi lící, korunkou a spodkem hlavy hole k podpoře větší rychlosti míče napříč větší částí úderové plochy driveru. Výsledkem je dobrý cit v impkatu, slušná tolerance a excelentní délka ran.

 

 

Technologie Speed Step

Technologie převzatá z letectví. Vroubky na vrchní straně hlavy hole optimalizují obtékání vzduchu, tím snižují odpor a umožňují dosažení vyšší rychlosti hlavy hole.

 

Nastavitelná hlava

Fairwayové dřevo GBB Epic disponuje širokými možnostmi nastavení hlavy hole v rozmezí třech stupňů. Díky tomu není problémem najít ideální variantu pro každého golfistu.

 

 

 

Standardní shaft

Hybrid Callaway Epic je standardně osazen shaftem UST Mamiya Recoil ES 780 Grafit. Na základě fittinngu je možné zvolit jeden z mnoha dalších custom shaftů.

 

 

 

 

Parametry
Výrobce Callaway
Držení pravé
Kategorie hráčů všechny
Shaft UST Mamiya Recoil ES 780 Grafit
Flex X, S, R, A
Grip Lamkin Crossline Black
Určení Pánské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR