Úvodní stránka E-shop Wilson Staff FG Tour F5, levý

Pánský driver Wilson Staff FG Tour F5, levý

Wilson Staff FG Tour F5, levý Wilson Staff FG Tour F5, levý Wilson Staff FG Tour F5, levý

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Flex Loft Cena vč. DPH
10,5° (8,5° -12,5°) MR Fubuki Z50 8 990 Kč (WGW290000LR) Do týdne
10,5° (8,5° -12,5°) MR Diamana Blue 60 9 990 Kč (WGW290000LS) Do týdne
Nakonfigurovat vlastní
8 990 včetně DPH

Driver Wilson Staff FG Tour F5, levý

Poslední novinka od Wilson Staff. Plně nastavitelný pánský driver s unikátní technologií Multi Fit System umožňuje najít ideální volbu pro každého golfistu. Vynikající hůl vyznačující se fantastickou délkou ran. Dobrá volba pro golfisty hledající přesnost a maximální možnou vzdálenost odpalu.

 

 

 

Hlava hole

Hlava hole o objemu 460cc je vyráběna za pomoci nejmodernějších technologií. Chemicky leptaná korunka a líc s proměnlivou tloušťkou dosahují maximálních výkonů při impaktu a i díky tomu driver FG Tour F5 dosahuje maximální vzdálenosti ran a kontrolu letu míče charakteristickou pro tour drivery. Matný vrch hlavy hole brání nežádoucím odleskům a usnadňuje zamíření na cíl. Hluboká líc hlavy hole usnadňuje zasažení sweet spotu a díky tomu zvyšuje konzistenci ran.

 

 

 

 

 

Multi Fit System

 

 

Unikátní technologie umožňující najít ideální nastavení pro každého golfistu. Díky šesti možnostem nastavení loftu od 8,5 do 11,5 stupně a vyměnitelnému závaží na spodní straně hlavy lze najít ideální parametry pro každého golfistu. Dva typy shaftů Aldila pomáhají k nalezení ideálního úhlu vypuštění a maximální rychlosti míče. Měnitelná závaží na spodní straně hole umožňují pracovat s těžištěm a váhou hlavy hole. Může se zdát, že pár gramů nehraje závažnou roli, ale pravda je taková, že rozdíl několika gramů na spodní straně hlavy hole má zásadní vliv na pocit při švihu a úhel vypuštění míče.

 

 

 

Nastavitelná závaží

 

 

- Nejtěžší závaží s hmotností 11 gramů je vyvedeno v černé barvě. Hůl s tímto závažím má tzv. "tradiční" vyvážení.

 

- Střední závaží s hmotností 7 gramů je zlaté barvy a je standartně osazeno na všech holích FG Tour M3. Hůl s tímto závažím má vyvážení "The Right Light" vyhovující hráčům, kteří mají v oblibě lehčí hole

 

-Lehké závaží s hmotností 3 gramy je stříbrné a je nejlehčím v sadě Multi Fit. Hůl s tímto závažím spadá do kategorie Superlight a bude vyhovovat hráčům, kteří mají v oblibě superlehké hole.

 

 

 

Nastavení hole

 

 

 

Všechna nastavení loftu a výměny závaží se provádí tímto momentovým klíčem. Klíč je nastaven na určitý moment utažení a díky tomu nehrozí poškození hole při nadměrném použití síly.

 

 

 

 

 

 

Standardní shafty

 Na výběr je ze třech typů shaftů. Informace jsou pouze obecné a je obtížné vybrat správný shaft bez předchozího vyzkoušení.

 

Mitsubishi Rayon Fubuki Z50

Lehký shaft o hmotnosti 50 gramů, vhodný pro hráče s pomalejším švihem napomáha vyššímu úhlu vypuštění.

Mitsubishi Rayon Diamana Blue

10 gramů a vyšší tuhost je znát. Vhodný pro hráče s rychlejším švihem.

Aldila Rogue Silver


Vynikající 60 gramů vážící shaft pro hráče s rychlým tempem.

 

 

 

Standardní grip

Driver Wilson Staff FG Tour F5 je osazen špičkovým gripem Lamkin Crossline Black.

 

 

Parametry hole

 

 

Fitting

Driver Wilson Staff FG Tour F5 je možno osadit velkým množstvím nestandartních komponent. Ať už se jedná například o shafty Matrix Ozik a Project X nebo o gripy Lamkin Full Cord. Změny délky shaftu, případně tloušťky gripu jsou samozřejmostí. V případě zájmu o některou z těchto služeb, případně pokud chcete pomoct driver ideálně nastavit, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

Parametry
Výrobce Wilson Staff
Držení levé
Kategorie hráčů všechny
Objem hlavy 460 ccm
Flex X, S, R, A
Grip Lamkin Crossline Black
Určení Pánské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR