Úvodní stránka E-shop Callaway Great Big Bertha Epic Sub Zero

Pánský driver Callaway Great Big Bertha Epic Sub Zero

Callaway Great Big Bertha Epic Sub Zero Callaway Great Big Bertha Epic Sub Zero Callaway Great Big Bertha Epic Sub Zero Callaway Great Big Bertha Epic Sub Zero Callaway Great Big Bertha Epic Sub Zero Callaway Great Big Bertha Epic Sub Zero Callaway Great Big Bertha Epic Sub Zero

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Flex Loft Cena vč. DPH
9° (8° -11°) 12 990 Kč (GBB EPIC SUB ZERO 9.0 MRH R) Do týdne
9° (8° -11°) 12 990 Kč (GBB EPIC SUB ZERO 9.0 MRH S) Do týdne
10,5° (9,5° -12,5°) 12 990 Kč (GBB EPIC SUB ZERO 10,5 MRH R) Do týdne
10,5° (9,5° -12,5°) 12 990 Kč (GBB EPIC SUB ZERO 10,5 MRH S) Do týdne
Nakonfigurovat vlastní
12 990 včetně DPH

Pánský driver Callaway Great Big Bertha Epic Sub Zero

 

Konstrukce driveru

Hlava driveru Callaway GBB Epic Sub Zero se skládá ze speciálně vyvinutého titanu kosmické jakosti zvaného Exo-Cage, doplněného korunkou a spodním dílem hlavy z tří-směrného karbonu, extrémě lehkého a pevného kompozitního materiálu vyvinutého u Callaway ve spolupráci s Lamborghini, kde mají s vývojem karbonových struktur dlouholeté zkušenosti. Celých 50% povrchu hlavy hole je tvořeno tímto tří-směrným karbonovým materiálem. Korunka váží pohých 10,8 g, spodní panel jen 7,4 g. Uspořená hmotnost byla rozmístěna po obvodu hlavy hole dle potřeby pro optimalizaci herních vlastností. Díky tomu má tento driver velmi slušnou toleranci a zároveň vysoký moment setrvačnosti (MOI).

 

 

Technologie Jailbreak

Technologie utvářející nový a mnohem efektivnější vztah mezi lící, korunkou a spodkem hlavy hole k podpoře větší rychlosti míče napříč větší částí úderové plochy driveru. Výsledkem je dobrý cit v impkatu, slušná tolerance a excelentní délka ran.

 

Technologie Speed Step

Technologie převzatá z letectví. Vroubky na vrchní straně hlavy hole optimalizují obtékání vzduchu, tím snižují odpor a umožňují dosažení vyšší rychlosti hlavy hole.

 

Nastavitelná hlava

Driver GBB Epic disponuje širokými možnostmi nastavení loftu hlavy hole v rozmezí třech stupňů. Díky tomu není problémem najít ideální variantu pro každého golfistu.

 

 

 

Dvě vyměnitelná závaží

 Váží 12g a 2g a  jsou umístěny za lící úderové plochy a na konci hlavy hole. Mohou být použity k nastavení spolu s nastavitelným krčkem hole k optimálnímu letu, rotaci míčku, vzletovému úhlu a optimálnímu MOI.

 

Unikátní konstrukce hlavy driveru Sub Zero umožnila inženýrům z Callaway posunout těžiště hlavy nízko a daleko od úderové plochy přesně za jejím středem. Díky tomu má tento driver skvělý cit, vynikající kombinaci nízkého backspinu a vysoké rychlosti míče a zároveň toleranci, která u Tour driverů rozhodně není obvyklá.

 

 

 

Standardní shaft

Jako nejlepší varianta na tomto driveru se jeví shaft Project X HZRDUS, avšak není problém zvolit další z mnoha shaftů nabídce. Ve standardní nabídce jsou ovšem tři varianty a to:

Project X HZRDUS T800

Aldila Rogue Max

Fujikura Pro Green

 
Specifikace

Parametry
Výrobce Callaway
Držení pravé
Kategorie hráčů všechny
Objem hlavy 460 ccm
Flex X, S, R
Určení Pánské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR