Úvodní stránka E-shop GOLFOVÉ HOLE SETY ŽELEZ Wilson Staff D350, pravý

Pánský Combo set Wilson Staff D350, pravý

Dostupnost zboží: Na dotaz
Kód produktu: WGR167900
Nakonfigurovat vlastní
15 790 včetně DPH

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Set železa hybridů Wilson Staff D350

Tento kombinovaný set želez a hybridů je výbornou volbou pro začínající a středně pokročilé golfisty. Železa i hybridy jsou přímým pokračovatelem řady D300 a berou si z nich to nejlepší. Skvělá tolerance nepřesně trefených ran a bezkonkurenční vzdálenost jsou vlastnosti, které ocení každý golfista.

 

 

 

 

Železa Wilson Staff D350 6-SW


Oddělením líce hole od hlavy se podařilo maximalizovat trampolínový efekt hole. V kombinaci s technologií Power Holes Flex Face přispívá k maximální efektivitě při impaktu.

 

 

 Technologie Power Holes

Největší novinkou je použití technologie Power Holes. Jedná se o implementci urethanové vložky z materiálu TE031 do volného prostoru mezí líc a hlavu hole. To maximalizuje průhyb líce při kontaktu s míčem a zároveň tlumí rušivé vibrace při trefení mimo střed hlavy hole. Výsledkem je maximální možná energie předaná míčku a vynikající cit v impaktu, který se blíží kovaným železům.

 

 

 

 

Hybrid Wilson Staff D350 č.5

Pětka hybrid, vyskytující se v tomto setu taktéž vychází z úspěšné řady D300 a je velmi dobrým pomocníkem při hře z takřka jakékoliv pozice. Díky nízkému těžišti a oblému tvaru hole dobře prochází vyšší travou a je hratelný i z pozic, kde by hra delším železem byla přinejmenším riskantní. Rány z fairwaye jsou samozřejmostí a díky vysoké přesnosti jsou hybridy D350 velmi dobrou volbou i při ranách z teečka.

 

 

 

 

 

Standardní Grip

Všechny hole jsou osazeny gripy Wilson Staff Tour Traction

 

 

 

 

Fitting


V případě zájmu o jiné shafty či gripy nás neváhejte kontaktovat. Úpravy délky holí, loftu, lie a tloušťky gripů jsou samozřejmostí. Pokud si nejste jisti správnými parametry hole se na nás neváhejte obrátit. K dispozici je i testovací sada.

 

Parametry
Výrobce Wilson Staff
Držení pravé
Kategorie hráčů Distanční (Vzdálenost, energický a přímý let míče)
Shaft FST 80g
Flex Uniflex
Materiál shaftu ocel
Určení Pánské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR