Úvodní stránka E-shop Wilson Staff FG Tour F5, levé

Pánské fairwayové dřevo Wilson Staff FG Tour F5, levé

Wilson Staff FG Tour F5, levé Wilson Staff FG Tour F5, levé Wilson Staff FG Tour F5, levé Wilson Staff FG Tour F5, levé Wilson Staff FG Tour F5, levé

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Flex Loft Cena vč. DPH
(14° -17°) 6 590 Kč (WGW23015LR) Do týdne
(14° -17°) 6 590 Kč (WGW23015LS) Do týdne
Nakonfigurovat vlastní
6 590 včetně DPH

Fairwayové dřevo Wilson Staff FG Tour F5, levé

Poslední novinka od Wilson Staff. Plně nastavitelné fairwayové dřevo s unikátní technologií Fast Fit umožňuje najít ideální volbu pro každého golfistu. Pokud hledáte spolehlivou hůl z teečka nebo chcete útočit na 5-ti parech druhou na green, takWilson Staff FG Tour F5 je správnou volbou. K dispozici jsou dvě základní varinty loftů se širokým spektrem nastavení.

 

 

 

Hlava hole

Hlava hole u dřeva FG Tour F5 je vyráběna za pomoci nejmodernějších technologií. Chemicky leptaná korunka a líc s proměnlivou tloušťkou dosahují maximálních výkonů při impaktu. Nízké těžiště pomáhá dostat míč do vzduchu a zaoblená spodní hrana prochází bez velkých obtíží i vyšší travou. Matný vrch hlavy hole brání nežádoucím odleskům a usnadňuje zamíření na cíl. Hluboká líc hlavy hole usnadňuje zasažení sweet spotu a díky tomu zvyšuje konzistenci ran.

 

 

 

 

 

Fast Fit System

 

Unikátní technologie umožňující najít ideální nastavení pro každého golfistu. Díky šesti možnostem nastavení loftu v celkovém rozsahu +- 3 stupně a vyměnitelnému závaží na spodní straně hlavy lze najít ideální parametry pro každého golfistu. Měnitelná závaží na spodní straně hole umožňují pracovat s těžištěm a váhou hlavy hole. Může se zdát, že pár gramů nehraje závažnou roli, ale pravda je taková, že rozdíl několika gramů na spodní straně hlavy hole má zásadní vliv na pocit při švihu a úhel vypuštění míče. Další výhodou je konstrukce nastavitelného krčku, díky níž můžete hlavu otočit pouze po lehkém povolení šroubku, aniž byste ji sundávali ze shaftu.

 

 

 

Nastavitelná závaží

 

 

 

 

Nejtěžší závaží s hmotností 11 gramů je vyvedeno v černé barvě. Hůl s tímto závažím má tzv. "tradiční" vyvážení.

 

 

 

 

 

Střední závaží s hmotností 7 gramů je zlaté barvy a je standartně osazeno na všech holích FG Tour M3. Hůl s tímto závažím má vyvážení "The Right Light" vyhovující hráčům, kteří mají v oblibě lehčí hole

 

 

 

 

 

Lehké závaží s hmotností 3 gramy je stříbrné a je nejlehčím v sadě Multi Fit. Hůl s tímto závažím spadá do kategorie Superlight a bude vyhovovat hráčům, kteří mají v oblibě superlehké hole.

 

 

 

 

 

Nastavení hole

 

 

Všechna nastavení loftu a výměny závaží se provádí tímto momentovým klíčem. Klíč je nastaven na určitý moment utažení a díky tomu nehrozí poškození hole při nadměrném utažení.

 

 

 

 

 

Standardní shafty

 

Fairwayové dřevo W/S FG Tour F5 je osazeno špičkovým grafitovým shaftem Mitsubishi Rayon Fubuki Z 65 o hmotnosti 65 gramů.

 

 

 

 

 

Standardní grip

Dřevo W/S FG Tour F5 je osazeno vynikajícím gripem Lamkin Crossline Black.

 

 

 

 

Parametry jednotlivých variant

 

 

 

 

Fitting

Dřevo Wilson Staff FG Tour F5 je možno osadit velkým množstvím nestandardních komponent. Ať už se jedná například o shafty Matrix Ozik a Project X nebo o gripy Lamkin Full Cord. Změny délky shaftu, případně tloušťky gripu jsou samozřejmostí. V případě zájmu o některou z těchto služeb, případně pokud chcete pomoct dřevo ideálně nastavit, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

Parametry
Výrobce Wilson Staff
Držení levé
Kategorie hráčů všechny
Shaft Mitsubishi Rayon fubuki Z 65
Flex X, S, R, A
Grip Lamkin Crossline Black
Určení Pánské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR