Úvodní stránka E-shop Wilson Staff D300

Kompletní set dámský Wilson Staff D300

Dostupnost zboží: Do týdne
Kód produktu:
30 900 včetně DPH

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Kompletní golfový set Wilson Staff D300, dámský

Tento kompletní set je bezpochyby jedním z nejlepších, které mohou dámy sehnat. Elitní řada holí D300 je vhodná pro začátečnice, ale uspokojí i nároky golfistek s nižím handicapem, kde limitem bude backspin u želez, které jsou stavěny spíše jako distanční. To však přichází nejdříve okolo HCP 15. Díky tomu je tento komplet i přes vyšší cenu dobrou investicí, jelikož hráčkám vydrží několik let.

 

 

 

Driver Wilson Staff D300 Ladies, loft 13°

 

 

Dámský driver Wilson Staff D300 je poslední novinkou řady Distance od Wilson. Extrémně nízká hmotnost dovoluje vyvinout maximální rychlost hlavy hole s minimálním úsilím. Novinkou řady D300 je technologie Micro Vortex, díky níž má hlava hole nižší odpor vzduchu a lépe zrychluje směrem k míči.

 

 

 

 

 

 

 

Hybrid Wilson Staff D300 Ladies č.5, loft 26°

 

 Dámský hybrid Wilson Staff D300, nástupce úspěšného modelu D200 a vynikající hůl do všech herních pozic. Ne náhodou některé značky nazývají hybridy anglickým slovem RESCUE. To vše ale neznamená, že nejde o hůl vhodnou na teečko či fairway. Hybrid D300 je tolerantní k nepřesně trefeným ranám a velmi přesný, takže je dobrou volbou pro uvedení míče do hry nebo dlouhou ránu z fairwaye.

 

 

 

 

 

Železa Wilson Staff D200 7-SW

 

Wilson Staff D300 jsou tím nejlepším, co mohou golfisté se středními a vyššími handicapy při hře využít. Kvalitně zpracovaná železa vyrobená ze speciální nerezové oceli Carpenter 355 a osazená kvalitními shafty UST podávají maximální výkonost co se týče vzdálenosti ran a tolerance při trefení míče mimo střed hole. Díky použití nejmodernějších technologií a špičkových materiálů dostává každá golfistka v tomto setu želez skvělého pomocníka pro výrazné zlepšení hry.

 

 

 

 

 

Putter Wilson Staff Infinite Windy City Ladies

 

 

Kvalitně zpracovaný a vyvážený putter za vynikající cenu. Precizně frézovaná lí bez vložky nabízí příjemný pocit v impaktu a napomáhá dobrému rolování míče. Barevné provedení vrchní části hlavy hole s linkou uprostřed usnadňuje zamíření na cíl.

 

 

 

 

 

 

Cart Bag Wilson Staff NeXus III Ladies

 

 

Samostatná komora pro každou hůl včetně tubusu na putter a 9 kapes na vše možné, to vše ve špičkové kvalitě a elegantním zpracování. To je cart bag Wilson Staff Nexus III. Pohledný bag ve spoustě barevných provedení uspokojí nároky každého golfisty a s váhou lehce přes dva kilogramy se jedná o jeden z nejlehčích bagů na vozík.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tříkolý vozík Masters 5 Series 3 Wheel

 

Velmi dobrý tříkolák se skvělou výbavou a hliníkovou konstrukcí má vše potřebné pro pohodlnou hru na hřišti.

 

 

Parametry

- Skladný a lehký golfový vozík.

- Držák na lahev

- Tříkolová konstrukce

- Držák na skórkaru

- Uzavíratelná schránka na příslušenství

- Jednoduchá manipulace

- Uzpůsobený pro většinu bagů

- Jednoduché skládání a rozkládání

- K dispozici černé a bílé barevné provedení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametry
Výrobce Wilson Staff
Držení pravé
Materiál shaftu grafit
Flex Ladies
Určení Dámské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR