Úvodní stránka E-shop Wilson ProStaff HDX ocel, pravý

Kompletní golfový set Wilson ProStaff HDX ocel, pravý

Wilson ProStaff HDX ocel, pravý Wilson ProStaff HDX ocel, pravý Wilson ProStaff HDX ocel, pravý Wilson ProStaff HDX ocel, pravý Wilson ProStaff HDX ocel, pravý Wilson ProStaff HDX ocel, pravý Wilson ProStaff HDX ocel, pravý

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Cena vč. DPH
8 990 Kč (WGG130008+) Do týdne
MASTERS GOLF 1 SERIES 9 690 Kč Do týdne
MASTERS GOLF 5 SERIES 10 790 Kč Do týdne
8 990 včetně DPH

Pánský golfový set Wilson ProStaff HDX, ocel

Dlouhá desetiletí osvědčeného designu holí učinila z řady ProStaff nejlépe prodávané sety v historii golfové hry. Naše nejaktuálnější nabídka kombinuje poslední technologie používáné v golfu a tradiční zaměření Wilsonu na maximální kvalitu - to je základ pro dosud nejlepší hole ProStaff. Dřeva jsou osazena kvalitními grafitovými shafty, díky čemuž jsou výkonné a tolerantní. Žěleza na oceli typu cavity-back se širokou spodní hranou udržují těžiště co nejníže pro maximální snadnost a kvalitní kontakt. Rozměrná dutina v zadní části hole dodává maximum stability a vysokou přesnost ran.

 

Složení:

 

Driver Wilson ProStaff HDX s loftem 10.5°

 

Driver ProStaff HDX na grafitovém shaftu je ideální volbou pro začínající a středně pokročilé golfisty. s velkým sweet spotem má vysokou toleranci ran trefených mimo střed líce. Hlava o objemu 460cc předává míčku při impaktu maximum možné energie. Tato hůl je kvalitatvně podstatně lepší, než levné drivery za pár korun a  viděli jsme spousty překvapených pohledů od dobrých hráčů, když s tímto driverem odpalili míč

 

 

 

 

 

Fairwayové dřevo Wilson ProStaff HDX č.3 s loftem 15°

 

Kvalitní hůl vhodná pro odpaly z teečka i fairwaye. Nízko položené těžiště pomáhá začátečníkům k přesnějšímu zásahu a vysokému úhlu vypuštění míče. Tato trojka dřevo je osazena grafitovým shaftem tvrdosti regular flex.

 

 

 

 

 

 

Hybrid Wilson ProStaff HDX č.4 s loftem 22°

 

Hybridy ProStaff HDX jsou vhodnou alternativou za dlouhá železa. Díky nízko položenému těžišti a ideálně navrženému tvaru spodní strany hole jsou hratelné i z vysoké trávy, kde by železa č.3 a 4 uspěla jen velmi obtížně. Tyto hole mají velký sweet spot a vysoký úhel vypuštění pro vysoký let míče a maximální dosažitelnou vzdálenost.

 

 

 

 

 

 

Železa Wilson ProStaff HDX 6-SW

 

Velmi povedená železa na ocelových shaftech tvrdosti uniflex. Široká patka, umístění těžistě a velký sweetspot usnadňují trefení míče a zajišťují vysokou toleranci nepřesně trefených ran. Hlavy jsou velmi dobře vyvážené a vrchní strana hole je pocitově užší, což vytváří příjemný pocit při založení za míč.

 

 

 

 

 

Putter ProStaff HDX I

 

Velmi pěkné kladívko s klasickou konstrukcí je nejlepší volbou pro začínající i pokročilé golfisty. Neutrální vyvážení a relativně nízká váha napomáhají k osvojení správné puttovací techniky. Kvalitní grip Wilson se dobře drží a navozuje pocit jistoty, který se obzvlášť při kratích puttech velmi hodí.

 

 

 

 

 

Stand bag

 

Povedený pánský stand bag se spoustou kapes ne vše potřebné a pěti komorami na hole. Je vybaven dvouramenným popruhem pro snadné nošení a lze jej jednoduše umístit na vozík.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Standardní shafty

 

Všechna železa jsou na ocelových shaftech. Dřeva a hybrid jsou osazena grafitovým shaftem Wilson Prostaff Men´s flex

 

 

 

Standardní grip

 

Všechny hole jsou osazeny gripem Wilson Stock Grip

 

 

Dřeva a hybrid jsou vybaveny headcovery.


Všechny dostupné varianty vozíků si můžete prohlédnout v sekci "Vozíky"

 

 

Parametry
Výrobce Wilson
Držení pravé
Flex Uniflex
Materiál shaftu ocel
Určení Pánské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR