Úvodní stránka E-shop GOLFOVÉ SETY KOMPLETNÍ SETY Wilson 1200TPX grafit, pravý

Kompletní golfový set pánský Wilson 1200TPX grafit, pravý

Wilson 1200TPX grafit,  pravý Wilson 1200TPX grafit,  pravý Wilson 1200TPX grafit,  pravý Wilson 1200TPX grafit,  pravý Wilson 1200TPX grafit,  pravý Wilson 1200TPX grafit,  pravý

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Cena vč. DPH
8 490 Kč (WGG157562) Na dotaz
MASTERS GOLF 1 SERIES 9 290 Kč Na dotaz
MASTERS GOLF 5 SERIES 10 490 Kč Na dotaz
8 490 včetně DPH

Kompletní pánský golfový set Wilson 1200TPX grafit, pravý

 

Kompletní pánský set z kolekce pro rok 2018 obsahuje všechny hole potřebné pro trénink i hru na hřišti. Dlouholeté zkušenosti Wilsonu při výrobě začátečnických setů jsou zárukou dobrých herních výkonů a ve spojení s kvalitními materiály použitými při výrobě nabízí tento set bezkonkurenční výkony za rozumné peníze. Varianta na grafitových sshaftech je vhodná pro hráče s pomalejším švihem.

 

 

Složení setu

 

 

Driver s loftem 10,5°

 

Nejdelší hůl v bagu a dobrý pomocník pro rány z odpaliště.  Hlava o maximálním objemu 460cc, vyrobená z titania, v kombinaci s velmi dobrým grafitovým shaftem s tvrdostí Regular flex nabízí slušnou vzdálenost i toleranci a nízké těžiště hlavy hole pomáhá míčku do vzduchu. Loft 10,5° je ideální volbou pro začínající golfisty.

 

 

 

 

 

 

 

Fairwayové dřevo č.3 s loftem 15°

 

Druhou nejdelší holí v setu 1200TPX je trojka dřevo. Zároveň se jedná o nejdelší hůl, se kterou je možné hrát i z trávy. Začátečníci ji ovšem ocení spíš při ranách z odpaliště, kde je dobrou alternativou k driveru, jelikož dřevo je podstatně přesnější a vzdálenost s ním dosažitelná není o moc menší než u driveru.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hybrid č.5 s loftem 25°

Velmi praktická a víceúčelová hůl, oblíbená u golfistů všech kategorií. Lze s ním hrát z odpaliště, fairwaye a zároveň i v obtížněji hratelných pozicích, jako je vyšší tráva. Díky menším rozměrům oproti ostatním dřevům hybrid dobře prochází do trávy a oblá spodní strana hole umožňuje dobrý kontakt s míčem i na místech, kde by rána dřevem či dlouhým železem byla přinejmenším velmi riskatní.

 

 

 

 

 

 

Železa 6,7,8,9,PW,SW

Pohledná a špičkově zpracovaná železa z nerezové oceli 431SS s konstrukcí typu cavity - back jsou postavena pro maximální toleranci při nepřesném zasažení míče a přesnost. Rozložení váhy po obvodu rozšiřuje tzv. sweet spot, což je prostor pro dobré zasažení míče, na maximum. Díky tomu míčky létají vysoko a daleko i při zasažení mimo střed úderové plochy. Všechna železa jsou osazena kvalitními grafitovámi shafty tvrdosti Regular.

 

 

 

 

 

Putter - "kladívko"

Velmi pěkné kladívko s klasickou konstrukcí je nejlepší volbou pro začínající i pokročilé golfisty. Neutrální vyvážení a relativně nízká váha napomáhají k osvojení správné puttovací techniky. Kvalitní grip Wilson se dobře drží a navozuje pocit jistoty, který se obzvlášť při kratích puttech velmi hodí

 

 

 

 

 

 

Stand Bag

Velmi elegantní a pohodlný na nošení se spoustou kapes na míčky, teečka, oblečení a vše ostatní potřebné pro hru. Bag má 5 komor na hole a je vybaven dvouramenným popruhem pro nošení na zádech. Je vybaven sklápěcími nožičkami, ale lze jej i připevnit k vozíku.

 

 

 

 

 

Standardní grip

Všechny hole jsou osazeny kvalitním gripem Wilson Stock Grip

 

 

 

Driver, fairwayové dřevo a hybrid jsou vybaveny headcovery.

 


Všechny dostupné varianty vozíků si můžete prohlédnout v sekci "Vozíky"

Parametry
Výrobce Wilson
Držení pravé
Materiál shaftu grafit
Flex Regular
Určení Pánské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR