Úvodní stránka E-shop Dunlop Tour Steel and Graphite Golf Set

Kompletní golfový set pánský Dunlop Tour Steel and Graphite Golf Set

Dostupnost zboží: Do týdne
Kód produktu: 876102
4 690 včetně DPH

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Kompletní golfový set Dunlop Tour Steel and Graphite Golf Set

 

Slušně zpracovaný golfový set obsahuje všechny hole potřebné pro hru na hřišti i trénink na cvičných plochách. Dřeva a hybrid jsou na grafitu. Zbytek holí (železa a putter) potom na ocelových shaftech. Kvalitou zpracování a použitými materiály sice nedosahuje na začátečnické sety Wilson, ale i tak se dá říct, že pro úplné začátečníky může být vzhledem ke své ceně dobrou volbou.

 

 

Složení setu

 

Driver a Fairwayové dřevo č.3 na grafitových shaftech

Dvě nejdelší hole v bagu, vhodné zejména pro hru z odpaliště. Driver je dobrým pomocníkem pro hru z teečka. Hlava o objemu 460cc, vyrobená z titania je vhodnou volbou pro dlouhé rány. Trojka dřevo je pro hru z odpaliště někdy jetě lepší volbou, protože vzdálenost s ní dosažitelná není o moc nižší a je výrazně přesnější, než těžko ovladatelný driver. Jedná se také o nejdelší hůl pro hru z trávy, kde hra s ní není vůbec jednoduchá, ale při dobrém zasažení míče se odmění překvapující vzdáleností odpalu.

 

 

 

 

 

Hybrid na grafitovém shaftu

Hybrid je výborná alternativa k těžko trefitelným dlouhým železům. Díky tvaru hlavy a oblému spodku je tato hůl velmi tolerantní a hratelná i v obtížnějších pozicích. Například ve vyšší trávě (rough)

 

Železa:

#5, #6, #7, #8, #9, pitching wedge a sand wedge

 

Sedm tolerantních želez konstrukce cavity-back z nerezové oceli je osazeno ocelovými shafty. Dlouhá a střední železa jsou vhodná pro přibližovací rány a krátká železa pro hru okolo greenu.

 

 

 

Putter - "kladívko"

 

 

 

Putter s klasickým designem a kvalitním gripem. Díky svému vyvážení nezasahuje výrazně do pohybu rukou a ramen je ideální volbou pro osvojení správné puttovací techniky.

 

 

 

 

 

Stand Bag

Velmi elegantní a pohodlný na nošení se spoustou kapes na míčky, teečka, oblečení a vše ostatní potřebné pro hru. Bag má 5 komor na hole a je vybaven dvouramenným popruhem pro nošení na zádech. Disponuje vybaven sklápěcími nožičkami, ale lze jej také snadno připevnit k vozíku.

 

 

 

 

Driver, fairwayové dřevo a hybrid jsou vybaveny headcovery.

 


Všechny dostupné varianty vozíků si můžete prohlédnout v sekci "Vozíky"

Parametry
Výrobce Dunlop
Držení pravé
Materiál shaftu ocel
Flex Uniflex
Určení Pánské

Podobné produkty

DDH

Dunlop DDH

Levný kompletní set pro začátečníky

Do týdne
3 990

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR