Úvodní stránka E-shop Dunlop Tour Set Ladies

Kompletní golfový set dámský Dunlop Tour Set Ladies

Dostupnost zboží: Do týdne
Kód produktu: 876092
5 290 včetně DPH

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Kompletní dámský golfový set Dunlop Tour Set Ladies

 

Slušně zpracovaný a pohledný golfový set obsahuje všechny hole potřebné pro hru na hřišti i trénink na cvičných plochách.  Kvalitou zpracování a použitými materiály sice nedosahuje na začátečnické sety Wilson, ale i tak se dá říct, že pro úplné začátečníky může být vzhledem ke své ceně dobrou volbou. Všechny hole kromě putteru jsou osazeny grafitovými shafty

 

 

Složení setu

 

Driver a Fairwayové dřevo č.3

Dvě nejdelší hole v bagu, vhodné zejména pro hru z odpaliště. Driver je dobrým pomocníkem pro hru z teečka. Hlava o objemu 460cc, vyrobená z titania je vhodnou volbou pro dlouhé rány. Trojka dřevo je pro hru z odpaliště někdy jetě lepší volbou, protože vzdálenost s ní dosažitelná není o moc nižší a je výrazně přesnější, než těžko ovladatelný driver. Jedná se také o nejdelší hůl pro hru z trávy, kde hra s ní není vůbec jednoduchá, ale při dobrém zasažení míče se odmění překvapující vzdáleností odpalu.

 

 

 

 

 

Hybrid

Hybrid je výborná alternativa k těžko trefitelným dlouhým železům. Díky tvaru hlavy a oblému spodku je tato hůl velmi tolerantní a hratelná i v obtížnějších pozicích. Například ve vyšší trávě (rough)

 

Železa:

#5, #6, #7, #8, #9, pitching wedge a sand wedge

 

Sedm tolerantních želez konstrukce cavity-back z nerezové oceli je osazeno ocelovými shafty. Dlouhá a střední železa jsou vhodná pro přibližovací rány a krátká železa pro hru okolo greenu.

 

 

 

Putter - "semi - mallet"

 

 

 

Velmi elegantní a pohodlný na nošení se spoustou kapes na míčky, teečka, oblečení a vše ostatní potřebné pro hru. Bag má 5 komor na hole a je vybaven dvouramenným popruhem pro nošení na zádech. Disponuje vybaven sklápěcími nožičkami, ale lze jej také snadno připevnit k vozíku.

 

 

 

 

 

 

Stand Bag

Velmi elegantní a pohodlný bag se spoustou kapes na míčky, teečka, oblečení a vše ostatní potřebné pro hru. Bag má 5 komor na hole a je vybaven a  uzpůsoben pro upevnění na vozík. Pro snadnou manipulaci je vybaven jednoramenným odepínatelným popruhem.

 

 

 

 

Driver, fairwayové dřevo a hybrid jsou vybaveny headcovery.

 


Všechny dostupné varianty vozíků si můžete prohlédnout v sekci "Vozíky"

Parametry
Výrobce Dunlop
Držení pravé
Materiál shaftu grafit
Flex women´s
Určení Dámské

Podobné produkty

DDH

Dunlop DDH

Levný kompletní set pro začátečníky

Do týdne
3 990

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR