Úvodní stránka E-shop DĚTSKÉ VYBAVENÍ SETY A PŮLSETY Wilson Pro Staff HDX 13-16 let, levý

Kompletní dětský golfový set Wilson Pro Staff HDX 13-16 let, levý

Wilson Pro Staff HDX 13-16 let, levý Wilson Pro Staff HDX 13-16 let, levý Wilson Pro Staff HDX 13-16 let, levý Wilson Pro Staff HDX 13-16 let, levý Wilson Pro Staff HDX 13-16 let, levý

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Cena vč. DPH
9 490 Kč (WGG1300012L) Do týdne
MASTERS GOLF ONE SERIES 9 990 Kč Do týdne
MASTERS GOLF 3 SERIES 11 190 Kč Do týdne
MASTERS GOLF 5 SERIES 11 490 Kč Do týdne
9 490 včetně DPH

Kompletní dětský golfový set Wilson ProStaff HDX, levý

 

Kompletní set pro dospívající golfisty a golfistky přesahující 140 cm a ve věku 13-16 let je zhotoven z dámského kompletu Prostaff HDX. Tvrdost shaftu je odpovídající dětem tohoto věku a velikosti.  Dětský set Prostaff HDX se nabízí jakou velmi dobrá varianta za bezkonkurenční cenu. Hole mají neutrální zbarvení, bag je vybaven nožičkami a jediné, co odkazuje na to, že se jedná o původně dámské hole je malý nápis "women´s flex" na shaftech. Úprava délky shaftu a tlouśťky gripu probíhá až na základě měření správné délky shaftu a tloušťky gripu dítěte.

 

Dlouhá desetiletí osvědčeného designu holí učinila z řady Pro Staff nejlépe prodávané sety v historii golfové hry. Naše nejaktuálnější nabídka kombinuje poslední technologie používáné v golfu a tradiční zaměření Wilsonu na maximální kvalitu - to je základ pro dosud nejlepší hole Pro Staff. Tolerantní dřeva na kvalitních grafitových shaftech jsou tolerantní a dostávají míč snadno do vzduchu. Železa se širokou spodní hranou udržují těžiště co nejníže pro maximální snadnost a kvalitní kontakt. Rozměrná dutina v zadní části hole dodává maximum stability a vysokou přesnost ran. Železa i dřevo jsou osazena kvalitními grafitovými shafty.

 

 

Složení:

 

 

Fairwayové dřevo Wilson ProStaff HDX č.5 s loftem 20°

 

Kvalitně zpracovaná hůl vhodná pro odpaly z teečka i fairwaye. Nízko položené těžiště pomáhá začátečníkům k přesnějšímu zásahu a vysokému úhlu vypuštění míče. Pětka dřevo ro Staff HDX je osazena grafitovým shaftem tvrdosti ladies flex.

 

 

 

Hybrid Wilson ProStaff HDX č.5 s loftem 26°

 

Hybrid Prostaff HDX je vhodnou alternativou za dlouhou pětku železo, jež je díky své délce a nízé toleranci pro většinu golfistek špatnou volbou. Díky nízko položenému těžišti a ideálně navrženému tvaru spodní strany hole je hybrid hratelný i z vysoké trávy, kde by železo uspělo jen velmi obtížně. Tyto hole mají velký sweet spot a vysoký úhel vypuštění pro vysoký let míče a maximální dosažitelnou vzdálenost.

 

 

 

 

 

Železa Wilson ProStaff HDX Ladies 5-SW

 

Velmi povedená železa na kvalitních grafitových shaftech tvrdosti ladies flex. Široká patka, umístění těžistě a velký sweetspot usnadňují trefení míče a zajišťují vysokou toleranci nepřesně trefených ran. Hlavy jsou velmi dobře vyvážené a vrchní strana hole je pocitově užší, což vytváří příjemný pocit při založení za míč.

 

 

 

 

 

 

Putter ProStaff HDX Ladies

 

Velmi pěkné kladívko s klasickou konstrukcí je nejlepší volbou pro začínající i pokročilé golfisty. Neutrální vyvážení a relativně nízká váha napomáhají k osvojení správné puttovací techniky. Kvalitní grip Wilson se dobře drží a navozuje pocit jistoty, který se obzvlášť při kratích puttech velmi hodí.

 

 

 

 

 

 

Stand bag

 

Elegantní, barevně sladěný stand bag je vybaven spoustou kapes na vše potřebné, dvouramenným popruhem pro snadné nošení a sklapěcími nožičkami. Lze jej snadno připevnit na vozík

 

 

 

 

 

Standardní shaft

Všechny hole jsou osazeny kvalitními grafitovými shafty Wilson Prostaff High Launch

 

 

 

Standardní grip

Všechny hole jsou osazeny gripy Wilson Stock Ladies grip

 


Všechny dostupné varianty vozíků si můžete prohlédnout v sekci "Vozíky"

Parametry
Výrobce Wilson
Držení levé
Flex Ladies
Kategorie hráčů začátečníci a středně pokročilí
Materiál shaftu grafit
Shaft Wilson Prostaff ladies graphite

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR