Úvodní stránka E-shop Callaway Solaire 16, pravý

Golfový půlset Callaway Solaire 16, pravý

Callaway Solaire 16, pravý Callaway Solaire 16, pravý Callaway Solaire 16, pravý Callaway Solaire 16, pravý Callaway Solaire 16, pravý Callaway Solaire 16, pravý Callaway Solaire 16, pravý

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Cena vč. DPH
12 990 Kč (406481608207PK) Do týdne
MASTERS GOLF ONE SERIES 13 590 Kč Do týdne
MASTERS GOLF 3 SERIES 14 690 Kč Do týdne
MASTERS GOLF 5 SERIES 15 190 Kč Do týdne
12 990 včetně DPH

Golfový půlset Callaway Solaire 16, dámský

Špičkový dámský půlset s netradičním složením. Tento set obsahuje tři dřeva, což je zejména pro dámy velmi dobrá volba vzhledem k tomu, že dámy nedosahují takových vzdáleností a dřeva k tomu úspěšně dopomáhají.

 

 

Driver Callaway Solaire 13,5°

 

Kvalitní dámský driver s vyšším loftem je vynikající volbou pro dlouhé rány z teečka. Je osazen kvalitním grafitovým shaftem tvrdosti ladies flex.

 

 

 

Trojka dřevo s loftem 17°

 

Velmi schopná hůl pro rány z teečka, kde dámy ocení vyšší toleranci. Narozdíl od driveru lze trojku dřevo použít i při ráně z trávy, pokud míč leží ve slušně pozici a dosáhnout velmi slušné vzdálenosti odpalu i při ráně v "poli".

 

 

 

Hybrid č. 5 s loftem 26°

 

Univerzální hůl do všemožných herních pozic. Hybrid je dobrou volbou pro rány z odpaliště, slušnou vzdálenost a přesnost ocení hráčky i na fairwayi a v neposlední řadě je použitelný i pro hru z vyšší trávy, kde díky vyklenutí spodní části hole není velkým problémem docílit slušného kontaktu s míčem.

 

 

 

 

 

 

 

Železa 7,PW,SW

 

Tři železa pro rány do greenu a hru okolo něj. Sedmička železo je určena pro delší přihrávky, Pitching wedge a Sand wedge pak pro přihrávky na vlajku

 

 

 

 

 

 

Putter Odyssey mallet

 

Vynikající semi-mallet s klasickou konstrukcí je nejlepší volbou pro začínající i pokročilé golfisty. Neutrální vyvážení a relativně nízká váha napomáhají k osvojení správné puttovací techniky. Kvalitní grip Odyssey se dobře drží a navozuje pocit jistoty, který se obzvlášť při kratších puttech velmi hodí.

 

 

 

 

 

 

 

Stand bag

 

Elegantní, barevně sladěný bag na vozík je vybaven spoustou kapes na vše potřebné, jednoramenným popruhem pro snadné nošení a základnou pro dobrou stabilitu. Lze jej snadno připevnit na vozík

 

 

 

 

 


Všechny dostupné varianty vozíků si můžete prohlédnout v sekci "Vozíky"

Parametry
Výrobce Callaway
Držení pravé
Flex Ladies
Kategorie hráčů začátečníci a středně pokročilí
Materiál shaftu grafit
Dostupné velikosti Dámské

Podobné produkty

Pro Staff HDX Ladies, pravý

Wilson Pro Staff HDX Ladies, pravý

Elegantní a kvalitně zpracovaný dámský golfový kompletní set.

Skladem
od 8 990

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR