Úvodní stránka E-shop DĚTSKÉ VYBAVENÍ SETY A PŮLSETY Wilson Pro Staff HDX Junior 8-11 let, pravý

Dětský golfový set Wilson Pro Staff HDX Junior 8-11 let, pravý

Wilson Pro Staff HDX Junior 8-11 let, pravý Wilson Pro Staff HDX Junior 8-11 let, pravý Wilson Pro Staff HDX Junior 8-11 let, pravý Wilson Pro Staff HDX Junior 8-11 let, pravý Wilson Pro Staff HDX Junior 8-11 let, pravý

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Cena vč. DPH
3 490 Kč (WGGC91730+) Do týdne
DUNLOP JUNIOR 4 090 Kč Do týdne
3 490 včetně DPH

Dětský golfový set Wilson Pro Staff HDX Junior 8-11 let


Kvalitní dětšký set pro střední velikosti pro děti ve věku 8-11 let. Složení setu je velmi dobře vymyšlené a obsahuje vše, co malý golfista či golfistka pro svůj golfový rozvoj potřebuje a je plně dostačující i pro hru na hřišti. Hole jsou osazeny kvalitními grafitovými shafty s tuhostí odpovídající rychlosti a tempu švihu dětí v tomto věku.

 

Složení:

Fairwayové dřevo

 

U menších dětí nahrazuje funkci driveru. Díky vyššímu loftu a kratšímu shaftu nemají děti problém hůl zvládnout a rychleji si osvojí hru s dlouhou holí z teečka i fairwaye. Dřevo je vybaveno headcoverem.

 

 

 

Hybrid

 

 Alternativa k pětce železu, které děti v tomto věku zvládají obtížně. Díky své konstrukci je hybrid podstatně tolerantnější než delší železo, snáz dostává míč do vzduchu a dobře prochází vyšší trávou, což z něj dělá dobrého pomocníka ve spoustě herních situací.

 

 

 

 

Železo č.7

 

Sedmička železo byla první holí většiny golfistů a ani u dětí tomu není jinak. Kvalitní dětské železo konstrukce cavity-back na grafitovém shaftu je ideální pro trénink i přibližovací rány po fairwayi.

 

 

 

 

Pitching wedge

Wedge klasické konstrukce typu "blade". Opět se jedná o ideální hůl pro trénink a hru okolo greenu, z vysoké trávy či bunkeru

 

 

 

Putter

 

Klasické kladívko Prostaff má nízkou váhu a neutrální vyvážení, což je potřebné pro osvojení správně puttovací techniky. Kvalitně vyrobený putter s příjemným gripem.

 

 

 

 

Stand bag

 

Lehký a velmi dobře zpracovaný stand bag, s dostatkem kapes na vše potřebné, je vybaven pohodlným dvouramenným popruhem.

 

 

 

 

Standardní shaft

Všechny hole jsou osazeny grafitovými shafty Wilson Prostaff High Launch Yellow

 

Standardní grip

Všechny hole v setu jsou osazeny kvalitními gripy Wilson Stock Grip

 

 

K setu je možno doobjednat vozík.

Pokud si nejste jisti, jakou velikost setu byste měli pro své dítě zvolit, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

 

 

 

Parametry
Výrobce Wilson
Držení pravé

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR