Úvodní stránka E-shop Callaway Great Big Bertha Epic

Dámský driver Callaway Great Big Bertha Epic

Callaway Great Big Bertha Epic Callaway Great Big Bertha Epic Callaway Great Big Bertha Epic Callaway Great Big Bertha Epic Callaway Great Big Bertha Epic Callaway Great Big Bertha Epic

Při Vaší objednávce nad 3000 Kč dopravné zdarma.

Flex Loft Cena vč. DPH
10,5° (9,5° -12,5°) 12 990 Kč (GBB EPIC 10,5 MRH LD) Do týdne
13,5° (12,5° -15,5°) 12 990 Kč (GBB EPIC 13,5 MRH LD) Do týdne
Nakonfigurovat vlastní
12 990 včetně DPH

Dámský driver Callaway Great Big Bertha Epic

 

Konstrukce driveru

Hlava driveru Epic se skládá z Callaway speciálně vyvinutého titanu kosmické jakosti zvaného Exo-Cage, doplněného korunkou a spodním dílem hlavy z tří-směrného karbonu, extrémě lehkého a pevného kompozitního materiálu vyvinutého u Callaway ve spolupráci s Lamborghini, kde mají s vývojem karbonových struktur dlouholeté zkušenosti. Celých 50% povrchu hlavy hole je tvořeno tímto tří-směrným karbonovým materiálem. Korunka váží pohých 10,8 g, spodní panel jen 7,4 g. Uspořená hmotnost byla rozmístěna po obvodu hlavy hole dle potřeby pro optimalizaci herních vlastností. Díky tomu má tento driver velmi slušnou toleranci a zároveň vysoký moment setrvačnosti (MOI).

 

 

Technologie Jailbreak

Technologie utvářející nový a mnohem efektivnější vztah mezi lící, korunkou a spodkem hlavy hole k podpoře větší rychlosti míče napříč větší částí úderové plochy driveru. Výsledkem je dobrý cit v impkatu, slušná tolerance a excelentní délka ran.

 

Technologie Speed Step

Technologie převzatá z letectví. Vroubky na vrchní straně hlavy hole optimalizují obtékání vzduchu, tím snižují odpor a umožňují dosažení vyšší rychlosti hlavy hole.

 

 Nastavitelná hlava

Driver GBB Epic disponuje širokými možnostmi nastavení hlavy hole v rozmezí třech stupňů. Díky tomu není problémem najít ideální variantu pro každého golfistu.

 

 

Standardní shaft

Jako nejlepší varianta na tomto driveru se jeví shaft MRC Diamana M+ 40 - grafit, avšak není problém zvolit další z mnoha shaftů nabídce. Ve standardní nabídce jsou ovšem čtyři varianty a to:

 
Specifikace

Parametry
Výrobce Callaway
Držení pravé
Kategorie hráčů všechny
Objem hlavy 460 ccm
Flex Ladies
Určení Dámské

Přihlášení uživatele

AnketaHodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků

Certifikáty

Měna:

CZK EUR